Pohár FAMK Jaro 2020

Přinášíme Vám kompletní výsledky Turnaje a těšíme se s Vámi opět na podzim na hřišti.
VV FAMK

Informace o turnaji

O turnaji
Datum konání 6.6. – 14.6. 2020
Místo konání SK Spartak Příbram
Účastníci turnaje
Týmy Liptákov, Walkers , Red Team, Real Matadores, Real Žežice, Airborne Příbram, Sparta Luhy, AC Return, Dream Team, Rychlý válec
Statistiky turnaje
Počet týmů 10
Počet hráčů 118
Počet zápasů 45
Počet vstřelených gólů 258
Průměr gólů na zápas 5.73
Vítězové
Stupně vítězů 1. Dream Team

 

2. Rychlý válec

3. Sparta Luhy

Nejlepší střelci 14Rom Lukáš (Dream Team)
12 – Ježek Lukáš (Dream Team)
11 – Sandr David (Rychlý válec)
10 – Čížek Josef (Rychlý válec)
Nejlepší asistence 12Rom Lukáš (Dream Team)

Tabulka

Klasická tabulka

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Dream Team 9 9 0 0 53:11 27
2. Rychlý válec 9 7 1 1 49:9 22
3. Sparta Luhy 9 6 0 3 35:14 18
4. Airborne Příbram 9 6 0 3 29:22 18
5. AC Return 9 5 1 3 31:18 16
6. Red Team 9 5 0 4 18:17 15
7. Real Žežice 9 3 0 6 12:42 9
8. Walkers 9 2 0 7 18:30 6
9. Liptákov 9 1 0 8 10:35 3
10. Real Matadores 9 0 0 9 3:60 0

Hráči

Tým Střelci
Dream Team 14 – Rom Lukáš, 12 – Ježek Lukáš, 9 – Troják Jan, 5 – Trnka Lukáš, 3 – Peták Marek, 3 – Špeta Pavel, 3 – Voříšek Jan, 2 – Malý Martin, 1 – Pavlík Miroslav, 1 – Pinc Michal, 0 – Zrostlík Libor, 0 – Roušar David, 0 – Faukner František, 0 – Levíček Vojtěch, 0 – Kunc Luboš
Rychlý válec 11 – Sandr David, 10 – Čížek Josef, 5 – Korynta Vojtěch, 4 – Kočí David, 4 – Mezera Petr, 3 – Šimák Ladislav, 3 – Kvasnica Michael, 3 – Branžovský Marek, 1 – Šperer Josef, 0 – Říha Miroslav, 0 – Černohorský Miroslav, 0 – Matějka Josef
Airborne Příbram 9 – Pinkava Jan, 5 – Švehla Pavel, 5 – Procházka Jaroslav, 4 – Klimek Jan, 4 – Pavlišta Jonáš, 1 – Průša Vít, 1 – Šrámek Jiří, 0 – Boukal Zdeněk, 0 – Celina Jan
Sparta Luhy 9 – Hanáček Martin, 8 – David Jan, 3 – Krůta Radek, 3 – Vrba David, 2 – Broum Martin, 2 – Vokurka Stanislav, 2 – Janoušek Zdeněk, 2 – Pilík Jiří, 1 – Šmejkal Jakub, 1 – Schreiber Jaromír, 1 – Petrásek Václav, 0 – Kout Vladimír, 0 – Kotrbatý Jan, 0 – Matyáš Jan, 0 – Toms Marek, 0 – Broum Milan
Walkers 8 – Štrup Jindřich, 4 – Bureš Pavel, 3 – Soukup Marek, 1 – Mityska Milan, 1 – Pohořálek Jakub, 1 – Procházka Karel, 0 – Pohořálek Michal st., 0 – Zápotočný Roman, 0 – Milner Jaromír, 0 – Roušal Vladimír, 0 – Pohořálek Michal ml., 0 – Nohejl Petr
AC Return 6 – Lebeda Josef, 5 – Lebeda Radek, 5 – Zadina Tomáš, 4 – Vyšín Daniel, 4 – Bašík Pavel, 2 – Brambora Adam, 1 – Rozsíval Ivo, 1 – Hájek Daniel, 1 – Vácha Jan, 1 – Hůla Radek, 1 – Kuška Milan, 0 – Štěrba Miroslav, 0 – Šebík Martin
Real Žežice 5 – Chvál Václav, 3 – Havelka Petr, 1 – Poulíček Jakub, 1 – Podruh Tomáš, 1 – Koláček Jan, 1 – Solnický Michal, 0 – Chmel Jaroslav, 0 – Škopek Petr, 0 – Karas David, 0 – Rajtoral Tomáš
Red Team 4 – Karas Patrik, 3 – Habart Matěj, 2 – Vlasatý Tomáš, 2 – Nosákovec Marek, 2 – Mourek František, 2 – Berka Filip, 1 – Nekolný Martin, 1 – Vild Tomáš, 1 – Kadlec Václav, 0 – Koštál Martin, 0 – Sedláček Domink, 0 – Trnka Filip
Liptákov 2 – Skalický Jakub, 1 – Koval Michal, 1 – Slabihoudek Václav, 1 – Kříž Martin, 0 – Peták Jan, 0 – Přibík Václav, 0 – Kabeláč Jindřich, 0 – Záluský Petr, 0 – Záluský Michal, 0 – Stibor Martin, 0 – Malý Aleš, 0 – Suchan Oldřich
Real Matadores 2 – Košťál Lukáš, 1 – Kubát Daniel, 0 – Stočes Jakub, 0 – Kot František, 0 – Hauser Karel, 0 – Široký Jaroslav, 0 – Spour Tomáš

Zápasy

Domácí   Hosté
Dream Team 3 : 2 Liptákov
Rom Lukáš   2
Troják Jan   1
  1   Slabihoudek Václav
1   Kříž Martin
AC Return 4 : 2 Walkers
Zadina Tomáš   2
Bašík Pavel   2
  2   Štrup Jindřich
Red Team 2 : 3 Sparta Luhy
Nekolný Martin   1
Nosákovec Marek   1
  1   Šmejkal Jakub
1   David Jan
1   Vrba David
Rychlý válec 5 : 0 Real Matadores
Real Žežice 2 : 3 Airborne Příbram
Podruh Tomáš   1
Chvál Václav   1
  1   Procházka Jaroslav
2   Pinkava Jan
Liptákov 2 : 4 AC Return
Koval Michal   1
Skalický Jakub   1
  1   Vácha Jan
2   Bašík Pavel
1   Hůla Radek
Sparta Luhy 2 : 3 Dream Team
Schreiber Jaromír   1
Pilík Jiří   1
  1   Ježek Lukáš
1   Troják Jan
1   Trnka Lukáš
Walkers 1 : 6 Rychlý válec
Bureš Pavel   1   1   Kočí David
1   Kvasnica Michael
3   Branžovský Marek
1   Mezera Petr
Airborne Příbram 2 : 0 Red Team
Pavlišta Jonáš   2    
Real Matadores 1 : 3 Real Žežice
Kubát Daniel   1   1   Poulíček Jakub
2   Chvál Václav
Sparta Luhy 10 : 0 Liptákov
David Jan   1
Broum Martin   1
Hanáček Martin   4
Janoušek Zdeněk   2
Pilík Jiří   1
Vrba David   1
   
Rychlý válec 2 : 2 AC Return
Čížek Josef   2   1   Lebeda Radek
1   Hájek Daniel
Dream Team 3 : 0 Airborne Příbram
Rom Lukáš   1
Troják Jan   2
   
Real Žežice 1 : 0 Walkers
Solnický Michal   1    
Red Team 3 : 0 Real Matadores
Karas Patrik   1
Mourek František   1
Kadlec Václav   1
   
Liptákov 0 : 3 Rychlý válec
    3   Čížek Josef
Airborne Příbram 2 : 6 Sparta Luhy
Pavlišta Jonáš   2   1   David Jan
2   Krůta Radek
1   Broum Martin
1   Hanáček Martin
1   Petrásek Václav
AC Return 4 : 1 Real Žežice
Lebeda Radek   2
Vyšín Daniel   1
Zadina Tomáš   1
  1   Havelka Petr
Real Matadores 0 : 12 Dream Team
    2   Rom Lukáš
2   Peták Marek
2   Ježek Lukáš
2   Troják Jan
1   Špeta Pavel
3   Trnka Lukáš
Walkers 0 : 2 Red Team
    1   Vlasatý Tomáš
1   Habart Matěj
Airborne Příbram 4 : 0 Liptákov
Procházka Jaroslav   2
Pinkava Jan   1
Klimek Jan   1
   
Real Žežice 0 : 12 Rychlý válec
    1   Šperer Josef
3   Korynta Vojtěch
1   Kočí David
1   Čížek Josef
2   Kvasnica Michael
4   Sandr David
Sparta Luhy 5 : 0 Real Matadores
David Jan   1
Krůta Radek   1
Hanáček Martin   3
   
Red Team 4 : 2 AC Return
Karas Patrik   1
Vild Tomáš   1
Nosákovec Marek   1
Berka Filip   1
  1   Lebeda Radek
1   Lebeda Josef
Dream Team 8 : 1 Walkers
Rom Lukáš   2
Ježek Lukáš   3
Špeta Pavel   1
Pinc Michal   1
Voříšek Jan   1
  1   Bureš Pavel
Liptákov 0 : 4 Real Žežice
    2   Havelka Petr
2   Chvál Václav
Real Matadores 0 : 9 Airborne Příbram
    3   Švehla Pavel
1   Procházka Jaroslav
4   Pinkava Jan
1   Průša Vít
Rychlý válec 7 : 0 Red Team
Kočí David   1
Mezera Petr   2
Sandr David   4
   
Walkers 0 : 2 Sparta Luhy
    1   David Jan
1   Vokurka Stanislav
AC Return 1 : 3 Dream Team
Lebeda Radek   1   1   Rom Lukáš
1   Ježek Lukáš
1   Malý Martin
Real Matadores 0 : 5 Liptákov
Red Team 2 : 0 Real Žežice
Karas Patrik   1
Habart Matěj   1
   
Airborne Příbram 6 : 3 Walkers
Švehla Pavel   1
Pinkava Jan   2
Klimek Jan   3
  1   Mityska Milan
1   Procházka Karel
1   Štrup Jindřich
Dream Team 4 : 2 Rychlý válec
Rom Lukáš   1
Troják Jan   1
Malý Martin   1
Pavlík Miroslav   1
  1   Korynta Vojtěch
1   Šimák Ladislav
Sparta Luhy 0 : 2 AC Return
    1   Lebeda Josef
1   Zadina Tomáš
Liptákov 0 : 3 Red Team
    1   Habart Matěj
1   Mourek František
1   Berka Filip
Walkers 7 : 0 Real Matadores
Soukup Marek   3
Pohořálek Jakub   1
Štrup Jindřich   3
   
Real Žežice 1 : 14 Dream Team
Koláček Jan   1   5   Rom Lukáš
1   Peták Marek
5   Ježek Lukáš
2   Troják Jan
1   Trnka Lukáš
AC Return 1 : 2 Airborne Příbram
Zadina Tomáš   1   1   Švehla Pavel
1   Šrámek Jiří
Rychlý válec 5 : 1 Sparta Luhy
Kočí David   1
Šimák Ladislav   1
Čížek Josef   2
Sandr David   1
   
Walkers 4 : 1 Liptákov
Bureš Pavel   2
Štrup Jindřich   2
  1   Skalický Jakub
Dream Team 3 : 2 Red Team
Špeta Pavel   1
Voříšek Jan   2
  1   Vlasatý Tomáš
1   Karas Patrik
Real Matadores 2 : 11 AC Return
Košťál Lukáš   2   2   Brambora Adam
3   Vyšín Daniel
4   Lebeda Josef
1   Rozsíval Ivo
1   Kuška Milan
Sparta Luhy 6 : 0 Real Žežice
David Jan   3
Hanáček Martin   1
Vokurka Stanislav   1
Vrba David   1
   
Airborne Příbram 1 : 7 Rychlý válec
Procházka Jaroslav   1   1   Korynta Vojtěch
1   Šimák Ladislav
2   Čížek Josef
1   Mezera Petr
2   Sandr David

Křížová tabulka

 Dream TeamRychlý válecSparta LuhyAirborne PříbramAC ReturnRed TeamReal ŽežiceWalkers LiptákovReal MatadoresBodySkórePořadí
Dream Team4:23:23:03:13:214:18:13:212:02753:111.
Rychlý válec2:45:17:12:27:012:06:13:05:02249:92.
Sparta Luhy2:31:56:20:23:26:02:010:05:01835:143.
Airborne Příbram0:31:72:62:12:03:26:34:09:01829:224.
AC Return1:32:22:01:22:44:14:24:211:21631:185.
Red Team2:30:72:30:24:22:02:03:03:01518:176.
Real Žežice1:140:120:62:31:40:21:04:03:1912:427.
Walkers 1:81:60:23:62:40:20:14:17:0618:308.
Liptákov2:30:30:100:42:40:30:41:45:0310:359.
Real Matadores0:120:50:50:92:110:31:30:70:503:6010.

Statistiky zpracoval Jan Peták