Zrušení sezóny JARO 2020

Ahoj všem, po rozhodnutí vlády je už jasné, že jarní sezónu 2020 nebudeme moci zahájit. Vláda povolila sportovní akce do 50 lidí až od 8.června. Takže, bychom ligu ani ve zkráceném termínu nebyli schopni dohrát.

Včera jsme jednali jako výbor, zda uděláme nějaké náhradní řešení a shodli jsme se na tom, že bychom v červnu udělali jakýsi pohár nebo turnaj, už je jedno jak to nazveme.
Turnaj by mohl být na 2 víkendy po sobě v červnu (13. – 14.6. a 20. – 21.6.). Dva víkendy, ale 1 turnaj.

Prosím vedoucí, aby probrali ve svých týmech a dali jste mi vědět do 30.4., zda se chcete turnaje FAMK účastnit či nikoliv. Turnaje se budou moci účastnit pouze registrované týmy na FAMK z 1. a 2.ligy. Více bychom doladili, až budeme mít počet týmů. Jde jen o to si alespoň kopnout a jako FAMK to můžeme celé zastřešit a zorganizovat. Budeme muset respektovat nařízení max. 50 lidí, takže to bude v omezeném režimu.

Dále jsou 3 týmy, které zaplatili startovné za jaro. Nechávám na Vás, zda chcete peníze vrátit zpět na účet a nebo si je nechat jako předplatné na podzim. Oboje je možné. Pokud se startovné na podzim bude lišit, rozdíl buď doplatíte nebo Vám bude vrácen.

Priority na podzim 2020:
1) školení rozhodčích a vedoucích týmů k výkladu pravidel
2) záhajit sezónu podzim 2020 (dle aktuální situace a nařízení vlády)
3) nové tyče za branky
4) zajistit nové rozhodčí do FAMK pro 1. a 2.ligu, aby počet byl dostačující na všechny ligová utkání
5) superliga a její nový koncept

V případě dotazů jsme k dispozici.

Hezký den

Lukáš Trnka – předseda