Zakončení podzimní sezóny

Dne 14.11. byly zakončeny obě soutěže malé kopané v Příbrami.
v 1. lize si prvenství si již 3 zápasy před koncem vybojoval Drema Team, 2. místo obsadila Proradost 1999 a 3. místo nováček soutěže Union Brdy, na posledním, sestupovém místě skončilo FC Walkers.

Ve 2. lize si 1. místo s předstihem a tím pádem postup do 1. ligy zajistil tým AC Return, 2. místo obsadili Tukani a 3. místo MFK Young boys Příbram.

Veškeré podrobné výsledky včetně nejlepších hráčů a brankářů budou vyhlášeny 24. 11. od 18:00 hodin v Dominu bar v Příbrami.
Všichni hráči a účastníci malé kopané v Příbrami jsou zváni.

Při této příležitosti se nám povedlo dohodnout se společností MAXITIP její účast na vyhlašování v podobě hostesek a hmotných darů pro oceněné.
Po celý večer bude prbíhat speciální akce společnosti MAXITIP. Tím nejzajímavějším je BONUS ve výši až 2 000 Kč na hráčské konto. Bonus je ve výši 100% z vkladů provedených do 5 dní po dokončení registrace – při registraci přímo na vyhlašování. Samozřejmostí jsou i další bonusy, které poskytuje MAXITIP svým sázkařům v rámci BONUSMÁNIE – vstupní bonus až 100 000 Kč, věrnostní bonus až 1 000 Kč každý týden a zůstatkový bonus až 10 000 Kč každý měsíc. Dlouhodobou strategií MAXITIPu je nabízet NEJVYŠŠÍ LIVE KURZY, což znamená pro zákazníky nejvyšší výhry.

Doufám, že se Vám tato akce bude líbit a budete spokojeni.

Těšíme se na vás.