Pozvánka na setkání vedoucích mužstev a všech přátel Příbramské malé kopané!

14. 2. 2018 – Příbram – Tento pátek 16. 2. 2018 se uskuteční setkání všech vedoucích mužstev Příbramské malé kopané. Večer proběhne v prostorách restaurace Atollo Příbram, začátek je od 18:00.

Hlavním programem večera bude debata na téma – Změna hracího systému Příbramské malé kopané. Dále pak předseda příbramského svazu nastíní spolupráci s novým sponzorem naši ligy pro nadcházející sezónu. Spolupráce s tímto subjektem může znamenat pro jednotlivé týmy zlevněné startovné na jarní sezónu 2018, po splnění určitých podmínek, které budou oznámeny právě na této schůzi.

Debata k hlavnímu tématu byla zvolena proto, aby mohl každý vyjádřit svůj názor a přispěl tak svou špetkou do diskuze. Každý tým poté dostane týden času na rozmyšlenou a prostor pro diskuzi ve vlastním týmu. O konečně podobě hracího systému pro jarní část 2018 Příbramské malé kopané se tedy nerozhodne na této schůzi, ale až o týden později (přesný datum, čas a místo bude upřesněno).

Na tento večer jsou zváni nejenom vedoucí mužstev současných, ale také všichni příznivci malé kopané či potencionální nové tváře a týmy Příbramské malé kopané.

 

REDAKCE FAMK PŘÍBRAM