Rozhovor s Vojtou Ptáčkem z týmu Tukani

Ahoj Vojto,
jako nejlepšího střelce jediného nového týmu (Tukani) v příbramské malé kopané jsem si tě vybral 🙂

1) Začněme ze začátku. Jak vás výbec napadlo se přihlásit jako tým na malou kopanou? Čí to byl nápad? Kde jste se dozvědeli o malé kopané v Příbrami?

Malou kopanou jsme znali od rodičů. A tak nás napadlo, když si po škole chodíme zahrát fotbal, že bychom to mohli zkusit. Napadlo to tři kluky od nás z  týmu, ostatní se s tím však okamžitě ztotožnil​i.

2) Jaké jsou pocity z prvních odehraných zápasů u vás v týmu?

Pocity jsou zatím kladné, všem se nám soutěž líbí a nemůžeme se dočkat dalšího hracího víkendu.

3) Po prvním víkendu seš nejlepší střelec vašeho týmu, hraješ v útoku? Nebo dáváš raději góly z obrany? Kdo dal v týmu první gól sezóny? A bude ho čekat nějaké zápisné?

Jsem útočník a střílení gólů beru jako povinnost ke svému týmu. První gól jsem vstřelil já a byla to vskutku unikátní branka, protože se mi povedlo dat gól patičkou po přihrávce z rohového kopu. O žádném zapisném zatím nepadla řeč, tak doufám že to tak zůstane.

4) Jaké máte ambice v první sezóně? Co považujete za úspěch?

Žádný konkrétní cíl jsme si nedali, ale chtěli bychom uhrát aspoň stejně vítězství jako proher a umístit se ve středu tabulky. Úspěch by byl umístit se v první trojce.

5) Jaká byla účast na zápasech? Seš spokojený?

Účast na zápasech byla solidní na každý zapas se nás sešlo kolem deseti. Já jsem určitě spokojený, přestože jsem chyběl v neděli tak se nás sešlo hodně. Doufám, že v tom budeme pokračovat.

Díky za rozhovor